telefon mail search liste sepet map harita 2 ctrl mouse Menu whatsapp check cancel yorum sepet check

ABOUT US

Üyelik Sözleşmesi
Bu sayfa, ATAKPAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. web sitesi (www.gewinnerbrake.com) kullanım ve üyelik sözleşmesini içermektedir. Web sitesini kullanmanız ve/veya gewinnerbrake.com'ye üye olmanız, burada yer alan maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kişisel Bilgileriniz
Üye olmanız için gerekli kişisel bilgileri ATAKPAR ile paylaştığınızda, bu bilgiler ATAKPAR tarafından saklanmaktadır. Kullanıcı, dilediği zaman kişisel bilgilerine erişme ve değiştirme hakkına sahiptir. Alışverişinizin size sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesi için kişisel bilgilerinizin tam ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması önemlidir. Üyelik esnasında e-posta yoluyla ATAKPAR'daki yeniliklerden haberdar olmayı tercih etmeniz durumunda, belirtilmiş olan haberleşme kanal(lar)ı aracılığıyla ATAKPAR tarafından dönemsel olarak bilgilendirme iletileri gönderilecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni ve ATAKPAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda yer almaktadır.

Güvenlik
ATAKPAR, kullanıcıların kişisel bilgilerini saklamak ve alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlamaları için azami önlemi almaya gayret eder.
-www.gewinnerbrake.com'a üye olanların, belirledikleri kullanıcı adı ve şifresini üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda üye sorumludur. Bununla birlikte, bir başkasının kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılamayacağı gibi, kullanıcıların özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşılamaz veya bunlar kullanılamaz. ATAKPAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ., bu sözleşmede yer alan maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Üyelik sözleşmesini sonraki ziyaretlerinizde tekrar incelemeniz, gerçekleşebilecek değişiklikler hakkında haberdar olmanız açısından önemlidir.
Bir Sohbet Başlatın